دوره CSM ایران هفته آینده

با عنایت خدواند و لطف دوستان گرامی با تلاش هایی که انجام شد نهایتا هفته بعد روزهای دوشنبه و سه شنبه دوره CSM ایران در تهران برگزار خواهد شد. مسائل مربوط به ورود استاد دوره هنریک کنیبرگ اعم از تهیه بلیط و دریافت ویزا نیز به طور کامل انجام شده است و این مسئله از این حیث عرض شد چونکه بعضی از دوستان در این مورد نگرانی هایی را عنوان می نمودند .

http://blog.irscrum.com/wp-content/uploads/2011/05/vis.jpg

برای اطمینان خاطر یافتن دوستان از برگزاری حتمی دوره و البته حضور هنریک در ایران تصویری از ویزای وی در بالا آورده شده است .

مطلب دیگری که قابل عنوان است این است که تعداد محدودی جای خالی فعلا برای حضور در دوره وجود دارد که در طی این چند روز دوستان علاقمند می توانند اقدام به ثبت نام نمایند(فقط تعداد اندک در حد 3-4 نفر)

یاشیاسیز

درباره اسد صفری

اسد صفری – مربی تحول چابک سازمان و تیم های نرم افزاری. مدارک حرفه ای: CSP - CSM - PSM - PSPO - CDA - Management 3.0 برخی تجربیات: رئیس دفتر تحول چابک شرکت داده ورزی سداد(بیشتر از ده تیم نرم افزاری) - مربی چابک شرکت رامند (تیم های موبایل و گیم سازی) - مدیر تولید نرم افزار SimplyDesk برای شرکت فرانسوی PCI - مربی مشاور شرکت های:خدمات انفورماتیک، ارکید فارمد، فراداده، الفبا برخی از سوابق مشاوره کوتاه مدت و تدریس : علی بابا، فناپ، تجارت الکترونیک پارسیان، بیمه سامان، انیستیتو ایزایران، مهندسین مشاور تجارت (بانک تجارت)، بیمه ایران، پارس آنلاین، شرکت رهنما، ورانگر، انتشارات پزشکی کوثر و صنایع ارتباطی آوا، فولا آلیاژی یزد، پارک علم فناوری کردستان و ... . عضو انجمن های بین المللی Agile Alliance - Scrum Alliance

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.