دبیرخانه کورس های اسکرام شماره 2

با تشکر از تمامی ثبت نام کنندگان عزیز و بخصوص از دبیرخانه محترم کورس های اسکرام ایران ،

طبق آخرین گزارش این دبیرخانه مطلع  شدیم تقریبا کورس های PSM و PSD برای تکمیل ظرفیت فقط به چند نفر احتیاج دارند و به نوعی این کورس ها بسته شده اند و دوستانی که به هر نحوی ثبت نام را به روزهای آخر موکول کرده بودند و یا سپرده بودند که جا نگه داشته شود مطلع باشند که در صورت تکمیل ظرفیت نخواهیم توانست که در خدمتشان باشیم و این چند روز از دست ندهند.

اما در مورد کورس PSPO برای Product Owner ها بدلیل نا آشنایی دوستان با محتوا و ضروریت این کورس ، فعلا نصف نفرات مورد نیاز برای به حد نصاب رسیدن این کورس ثبت نام کرده اند و هنوز جای خالی وجود دارد ، اما از دوستان عزیز درخواست می شود (بخصوص دوستانی که در دوره های پیش حضور داشتند و با اهمیت این کورس آشنا هستند) برای تکمیل و به حدنصاب رسیدن این دوره یک همتی بفرمایند و با راهنمایی دوستان و نفرات پتانسیل دار (مانند مدیران پروژه ، تحلیل گران کسب و کار ، مدیران محصول ، مدیران خط ، تحلیل گران و… ) در جهت برگزاری این دوره نیز کمک بفرمایند، که در صورت عدم به حدنصاب رسیدن ، احتمال برگزار نشدن دوره وجود خواهد داشت.

یاشیاسیز

اگر به تازگی با چابک یا اسکرام آشنا شده اید پیشنهاد می کنم این کتابچه چند صفحه را بخوانید و اگر مطالب بیشتری نیاز داشتید شاید این مطلب اول تا آخر چابک برای شما مفید باشد.

مطالب را هم دوست داشتید می توانید از طریق این لینک عضو فید دنیای چابک شوید تا مطالب جدید برای شما ارسال شود

در ضمن دوره های آموزشی نیز برگزار می کنیم که شاید برای شما یا تیم شما نیز مفید باشند اگر اینگونه بود خوشحال می شوم با من تماس بگیرید

اسد صفری

اسد صفری – مربی تحول چابک سازمان و تیم های نرم افزاری. مدارک حرفه ای: CSP - CSM - PSM - PSPO - CDA - Management 3.0 برخی تجربیات: رئیس دفتر تحول چابک شرکت داده ورزی سداد(بیشتر از ده تیم نرم افزاری) - مربی چابک شرکت رامند (تیم های موبایل و گیم سازی) - مدیر تولید نرم افزار SimplyDesk برای شرکت فرانسوی PCI - مربی مشاور شرکت های:خدمات انفورماتیک، ارکید فارمد، فراداده، الفبا برخی از سوابق مشاوره کوتاه مدت و تدریس : علی بابا، فناپ، تجارت الکترونیک پارسیان، بیمه سامان، انیستیتو ایزایران، مهندسین مشاور تجارت (بانک تجارت)، بیمه ایران، پارس آنلاین، شرکت رهنما، ورانگر، انتشارات پزشکی کوثر و صنایع ارتباطی آوا، فولا آلیاژی یزد، پارک علم فناوری کردستان و ... . عضو انجمن های بین المللی Agile Alliance - Scrum Alliance

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *