نظرسنجی برگزاری دوره مدیریت چابک

آن دسته از دوستان که خواننده قدیمی دنیای چابک باشند، حتما بخاطر خواهند آورد که اولین دوره اسکرام نیز با یک نظر سنجی شروع شد (کامنت های جالبی بودند)، به رسم سابق برای برگزاری دوره جدید خارجی و بین المللی در ایران می خواهم نظر سنجی بکنیم .

همانطور که شاید مطلع باشید در این پست گفتم که یورگن آپولو در کشور ترکیه دوره ای با عنوان مدیریت چابک خواهد داشت. این دوره واقعا و حقیقتا علاوه بر داشتن مدرک بین المللی، مطالب خوبی دارد. ما در طول این چند سال که حدود 5 تا دوره بین المللی اسکرام در ایران داشتیم تیم های زیادی را توانسیتم به سمت اسکرام و چابک بودن حرکت دهیم.

اما تازه این اول کار است و کم کم زمزمه اینکه چگونه باید چابک شد؟ یا ما داریم از اسکرام استفاده می کنیم ولی فلان مشکل را داریم؟ و … به گوش میرسد. اگر این سرفصل را مطالعه بفرمایید، متوجه می شوید این دوره برای مدیران، رهبران و هدایت گران و برنامه نویسان ارشد تیم ها می باشد کسانی که می خواهند تحول چابک بودن را در تیم و سازمان خود اجرا کنند.

به طور خلاصه این دوره برای تحول چابک می باشد جایی که ما تازه با دردسر چابک بودن و شدن و استفاده کردن مواجه می شویم.

اما حقیقت را بگویم با توجه به اینکه در این کورس ترکیه دستی بر آتش نیز دارم ولی نهایتا تا نهصد یورو می توانم تخفیف برای همیهنان بگیرم، و قیمت فعلی کورس1000 یور است و با قیمت فعلی یورو نزدیک 3 میلیون می شود  با احتساب هزینه رفت و آمد به آنکارا این مبلغ نزدیک چهار میلیون خواهد شد.

اما اگر واقعا دوستان مایل به برگزاری این دوره نیز در تهران باشند (همانند دوره های پیش) و ضرورت برای این دوره نیز در ایران به نظر شما وجود دارد ، این دوره با مبلغ حدود 900 هزار تا 1 میلیون تومان در تهران با همین استاد یا یک استاد دیگر این دوره، قابل انجام است.

این دوره همانند دوره های پیش به حداقل 25 نفر جهت رسیدن به حد نصاب نیاز دارد ، از دوستان عزیز که مایل به برگزاری این دوره در ایران هستند و یا فکر میکنند که بشود که این دوره با هزینه قید شده برگزار شود، درخواست می شود نظرات خود را با کامنت به اشتراک بگذارند.

چابک و موفق باشید

درباره اسد صفری

اسد صفری – مربی تحول چابک سازمان و تیم های نرم افزاری. مدارک حرفه ای: CSP - CSM - PSM - PSPO - CDA - Management 3.0 برخی تجربیات: رئیس دفتر تحول چابک شرکت داده ورزی سداد(بیشتر از ده تیم نرم افزاری) - مربی چابک شرکت رامند (تیم های موبایل و گیم سازی) - مدیر تولید نرم افزار SimplyDesk برای شرکت فرانسوی PCI - مربی مشاور شرکت های:خدمات انفورماتیک، ارکید فارمد، فراداده، الفبا برخی از سوابق مشاوره کوتاه مدت و تدریس : علی بابا، فناپ، تجارت الکترونیک پارسیان، بیمه سامان، مهندسین مشاور تجارت (بانک تجارت)، بیمه ایران، پارس آنلاین، شرکت رهنما، ورانگر، انتشارات پزشکی کوثر، فولا آلیاژی یزد، پارک علم فناوری کردستان و ... . عضو انجمن های بین المللی Agile Alliance - Scrum Alliance

11 دیدگاه در “نظرسنجی برگزاری دوره مدیریت چابک

 1. سلام مهندس
  خيلي پيشنهاد خوبي هست، منم هستم:-)
  علاقه داشتم در دوره اي كه در تركيه هست شركت كنم تا اين لحظه شرايط مهيا نيست،
  اگر اينطور باشه و مخصوصا استاد اصلي به ايران دعوت شود همه جوره هستم
  ممنون

  1. فعلا این دوره ما در حد نظرسنجی که اگر به حدنصاب برسه، اقدام خواهیم کرد، اگر می توانید ترکیه رو شرکت کنید، اون رو از دست ندهید

 2. یورگن رو سال هاست که میشناسم و می دونم دوره هاش هم عالیه.

  به نظر من اگر بتونی بیاریش و دوره اش رو برگزار کنی عالی میشه و واقعا ارزشش رو داره.

  به ویژه برای مدیران به شدت توصیه میشه

 3. برای دوره ترکیه مد نظرتون هست؟ اگر اینگونه است که بهتر است تسلط لازم برای بحث تفکر چابک داشته باشید. اما اگر برای دوره پی اس ام میفرمایید، که پیش نیاز خاصی لازم نیست و آشنایی کلی با اسکرام می تواند مفید باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.