دبیرخانه کورس های اسکرام شماره 2

با تشکر از تمامی ثبت نام کنندگان عزیز و بخصوص از دبیرخانه محترم کورس های اسکرام ایران ،

طبق آخرین گزارش این دبیرخانه مطلع  شدیم تقریبا کورس های PSM و PSD برای تکمیل ظرفیت فقط به چند نفر احتیاج دارند و به نوعی این کورس ها بسته شده اند و دوستانی که به هر نحوی ثبت نام را به روزهای آخر موکول کرده بودند و یا سپرده بودند که جا نگه داشته شود مطلع باشند که در صورت تکمیل ظرفیت نخواهیم توانست که در خدمتشان باشیم و این چند روز از دست ندهند.

اما در مورد کورس PSPO برای Product Owner ها بدلیل نا آشنایی دوستان با محتوا و ضروریت این کورس ، فعلا نصف نفرات مورد نیاز برای به حد نصاب رسیدن این کورس ثبت نام کرده اند و هنوز جای خالی وجود دارد ، اما از دوستان عزیز درخواست می شود (بخصوص دوستانی که در دوره های پیش حضور داشتند و با اهمیت این کورس آشنا هستند) برای تکمیل و به حدنصاب رسیدن این دوره یک همتی بفرمایند و با راهنمایی دوستان و نفرات پتانسیل دار (مانند مدیران پروژه ، تحلیل گران کسب و کار ، مدیران محصول ، مدیران خط ، تحلیل گران و… ) در جهت برگزاری این دوره نیز کمک بفرمایند، که در صورت عدم به حدنصاب رسیدن ، احتمال برگزار نشدن دوره وجود خواهد داشت.

یاشیاسیز

دوره آموزشی پیشنهادی

درباره اسد صفری

اسد صفری – مربی تحول چابک سازمان و تیم های نرم افزاری. مدارک حرفه ای: CSP - CSM - PSM - PSPO - CDA - Management 3.0 برخی تجربیات: رئیس دفتر تحول چابک شرکت داده ورزی سداد(بیشتر از ده تیم نرم افزاری) - مربی چابک شرکت رامند (تیم های موبایل و گیم سازی) - مدیر تولید نرم افزار SimplyDesk برای شرکت فرانسوی PCI - مربی مشاور شرکت های:خدمات انفورماتیک، ارکید فارمد، فراداده، الفبا برخی از سوابق مشاوره کوتاه مدت و تدریس : علی بابا، فناپ، تجارت الکترونیک پارسیان، بیمه سامان، مهندسین مشاور تجارت (بانک تجارت)، بیمه ایران، پارس آنلاین، شرکت رهنما، ورانگر، انتشارات پزشکی کوثر، فولا آلیاژی یزد، پارک علم فناوری کردستان و ... . عضو انجمن های بین المللی Agile Alliance - Scrum Alliance

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.