روز اسکرام آسیا

مطلع شدیم به زودی قرار است رویدادی با عنوان روز اسکرام آسیا یا Scrum Day Asia در کشور اندونزی برگزار شود. از آنجایی که من به شخصه علاقه وافری به توسعه تفکر چابک در سطح ایران و منطقه دارم، به عنوان یکی از حامیان دوره نیز در خدمت این رویداد خواهم بود. این رویداد می تواند، حرکتی خوبی در سطح آسیا باشد. البته قبل از این حرکت، حرکت هایی توسط هندی ها انجام شده بود ولی بیشتر انحصاری برای خود آن کشور بود.

یکی از برجسته ترین ویژگی های این رویداد، حضور کن شوئبر مبدع اسکرام برای اولین بار در این منطقه است. کن علاوه بر اینکه مبدع اسکرام است، سخنران جالبی نیز هست و قصد دارد در این رویداد در مورد مبحث جدیدی با نام نرم افزار در 30 روز صحبت کند (این عنوان برای اولین در کتاب جدید او ذکر شد).

IAC400_300.png (400×319)این رویداد 29 نوامبر در بودانگ – اندونزی برگزار خواهد شد که علاوه بر کن سخنران های دیگری نیز خواهد داشت. در کل پیش بینی من این است که رویداد خوبی برای آسیا باشد و بخصوص برای ایران که با قرار گرفتن انجمن چابک ایران در لیست اسپانسرهای این دوره امیدواریم شاهد پیش قدمی و پیش رویی در تمامی رویدادهای منطقه ای نیز باشیم.

چابک و موفق باشید

دوره آموزشی پیشنهادی

درباره اسد صفری

اسد صفری – مربی تحول چابک سازمان و تیم های نرم افزاری. مدارک حرفه ای: CSP - CSM - PSM - PSPO - CDA - Management 3.0 برخی تجربیات: رئیس دفتر تحول چابک شرکت داده ورزی سداد(بیشتر از ده تیم نرم افزاری) - مربی چابک شرکت رامند (تیم های موبایل و گیم سازی) - مدیر تولید نرم افزار SimplyDesk برای شرکت فرانسوی PCI - مربی مشاور شرکت های:خدمات انفورماتیک، ارکید فارمد، فراداده، الفبا برخی از سوابق مشاوره کوتاه مدت و تدریس : علی بابا، فناپ، تجارت الکترونیک پارسیان، بیمه سامان، مهندسین مشاور تجارت (بانک تجارت)، بیمه ایران، پارس آنلاین، شرکت رهنما، ورانگر، انتشارات پزشکی کوثر، فولا آلیاژی یزد، پارک علم فناوری کردستان و ... . عضو انجمن های بین المللی Agile Alliance - Scrum Alliance

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.