دوره های چابک در تمامی استان های ایران

طبق طرح آموزشی چابک در سراسر ایران موسسه اسکرام ایران، این موسسه قصد دارد در جهت گسترش و آشنایی با تفکر چابک در سرتاسر ایران، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی چابک و اسکرام در شهرهای مختلف ایران نماید. از اینرو از کلیه افراد واجد شرایط (پارتنر های آموزشی، آموزشگاهها و اساتید) در مراکز استانها جهت همکاری در برگزاری دوره های آموزشی دعوت بعمل می آید.

دوره های پیش رو

دعوت از برگزارکنندگان دوره ها و پارتنرهای آموزشی

بدین وسیله از کلیه اشخاص حقیقی یا حقوقی که توانایی همکاری در برگزاری دوره های آموزشی در شهرهای مختلف ایران را دارند دعوت می شود تا رزمه کاری مربوطه خود را به این آدرس ارسال نمایند. لازم به ذکر است تنها در هر استان، فقط یک همکار پذیرفته خواهد شد و دیگر اشخاص با همکار اصلی می توانند همکاری داشته باشند.

دعوت از اساتید و مربیان چابک / اسکرام

شرایط خاصی از قبیل صدور مدرک رسمی، پشتیبانی از مدرسین ، تبلیغ و اطلاع رسانی دوره ها و … توسط موسسه اسکرام ایران برای اساتید و مربیان این موسسه پیش بینی شده است. از دوستانی که مایل به همکاری در زمینه تدریس یا مربیگری با موسسه اسکرام ایران هستند، دعوت می شود رزمه مربوطه خود را همراه با توضیحات در مورد نوع و نحوه همکاری به این آدرس ارسال نمایند.

چابک و موفق باشید

دوره آموزشی پیشنهادی

درباره اسد صفری

اسد صفری – مربی تحول چابک سازمان و تیم های نرم افزاری. مدارک حرفه ای: CSP - CSM - PSM - PSPO - CDA - Management 3.0 برخی تجربیات: رئیس دفتر تحول چابک شرکت داده ورزی سداد(بیشتر از ده تیم نرم افزاری) - مربی چابک شرکت رامند (تیم های موبایل و گیم سازی) - مدیر تولید نرم افزار SimplyDesk برای شرکت فرانسوی PCI - مربی مشاور شرکت های:خدمات انفورماتیک، ارکید فارمد، فراداده، الفبا برخی از سوابق مشاوره کوتاه مدت و تدریس : علی بابا، فناپ، تجارت الکترونیک پارسیان، بیمه سامان، مهندسین مشاور تجارت (بانک تجارت)، بیمه ایران، پارس آنلاین، شرکت رهنما، ورانگر، انتشارات پزشکی کوثر، فولا آلیاژی یزد، پارک علم فناوری کردستان و ... . عضو انجمن های بین المللی Agile Alliance - Scrum Alliance

1 دیدگاه در “دوره های چابک در تمامی استان های ایران

  1. مازندران؟ دلتون خوشه ها! جایی که صنعت نرم افزار نداره دوره آموزشی چابک می خواد چیکار! از من می شنوید خودتون رو به زحمت نیندازید و فقط در همون تهران کار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.