کورس مدیریت چابک

قبلا پستی با عنوان مدیریت نسل سوم در دنیای چابک داشتیم، که در آنجا کتاب Management 3.o را بررسی کرده بودیم. این کتاب واقعا یکی از کتاب های محبوب و پرفروش بوده است و مدیران و توسعه دهندگان استقبال خیلی زیادی کردند.  یکی از چهره های شناخته شده و یکی از سخنران های خوب حوزه چابک دوست گرامی Jurgen Appelo یا همان نویسنده این کتاب می باشد.

product_thumbnail.jpg (226×320)

ایشان به زودی در آنکارای ترکیه کورس مدیریت چابک خود را خواهند داشت که در اقصی نقاط جهان برگزار می کنند. این کورس ترکیه چندین حسن برای ما ایرانی ها میرس  تواند داشته باشد :

1- نزدیک ترین مکان برگزاری این دوره به ایران است

2- با صحبت و روابطی که با برگزار کنندگان این دوره یا همان اسکرام ترکیه داشتیم، و توصبف شرایط ایران، تخفیف خوبی برای ایرانی ها در نظر گرفته شده است.

این دوره اساسا برای مدیران، رهبران، هدایت گران تیم هایی که می خواهند چابک باشند، طراحی شده است. این کورس در همان جایی به درد میخورد که با خود چابک شدن مشکل پیدا می کنیم، یعنی رفتیم به سمت چابک شدن ولی واقعا نشد و اینجا شاید این بتواند راهنمای خوبی برای ما باشد.

اما در این کورس چه می گذرد :

Agile management is an often overlooked part of Agile. There is much information available for Agile developers, testers, and project managers, but very little for development managersteam leaders and other people involved in management. However, when organizations adopt Agile software development, not only developers, testers, and project managers need to learn new practices. Managers, leaders, coaches, and other stakeholders will have to learn a new approach to leading and managing Agile organizations. This course is designed to help them.

سیلابس کورس را از طریق این لینک می توانید مشاهده کنید.

 

من خودم در این دوره حضور خواهم داشت و اگر کسانی از ایران تمایل دارند باشند می توانند با هماهنگی با من یا راسا با خود این موسسه تماس بگیرند.
چابک و موفق باشید
دوره آموزشی پیشنهادی

درباره اسد صفری

اسد صفری – مربی تحول چابک سازمان و تیم های نرم افزاری. مدارک حرفه ای: CSP - CSM - PSM - PSPO - CDA - Management 3.0 برخی تجربیات: رئیس دفتر تحول چابک شرکت داده ورزی سداد(بیشتر از ده تیم نرم افزاری) - مربی چابک شرکت رامند (تیم های موبایل و گیم سازی) - مدیر تولید نرم افزار SimplyDesk برای شرکت فرانسوی PCI - مربی مشاور شرکت های:خدمات انفورماتیک، ارکید فارمد، فراداده، الفبا برخی از سوابق مشاوره کوتاه مدت و تدریس : علی بابا، فناپ، تجارت الکترونیک پارسیان، بیمه سامان، مهندسین مشاور تجارت (بانک تجارت)، بیمه ایران، پارس آنلاین، شرکت رهنما، ورانگر، انتشارات پزشکی کوثر، فولا آلیاژی یزد، پارک علم فناوری کردستان و ... . عضو انجمن های بین المللی Agile Alliance - Scrum Alliance

1 دیدگاه در “کورس مدیریت چابک

  1. یکی از نکات ظریفی که توجه بدان ضروری است، تعریف چابکی در کسب‌وکار(که آن را چالاکی نامیدیم) و تفاوت آن با چابکی در متدهای چابک(که آن را چابکی خواندیم) است. برای این منظور، تعاریفی از چالاکی در این نوشته آورده شده است(منبعی انتخاب شده که در اینترنت قابل دسترسی باشد). برای دستیابیی به تعریف یکسان و مشترک از مفهوم چالاکی، پیشنهاد می‌کنم مطلب را تا آخر با دقت مطالعه نمایید. پس از توافق بر سر تعریف، بر آنیم تا بررسی کنیم که آیا متدهای چابک، هر آن چه را که در چالاکی انتظار می‌رود، برای ما به ارمغان خواهند آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.