دبیرخانه کورس های اسکرام شماره 1

از طرف دبیرخانه کورس های اسکرام مطلع شدم که بعضی از دوستان تماس گیرنده درخواست کرده بودند، که 5% تخفیف تا آخر برج بدلیل گرفتن حقوق در آن تاریخ تمدید گردد ، با بحثی که با دوستان دبیرخانه انجام شد تصمیم بر این شد که تخفیف 5% تا 3 خرداد ادامه داشته باشد تا کسانی که حقوق بگیر هستند نیز در استفاده از دوره ها مشکلی نداشته باشند .

اما در مورد تخفیفات ثبت نام گروهی ، تا این لحظه ثبت نام گروهی تا 10 نفر یه جا هم انجام شده است و این دوستان تخفیفات خوبی و جالبی نیز گرفتند ، اما اگر می خواهید گروهی و تیمی در کورس ها ثبت نام کنید اول حتما با دبیرخانه کورس ها تماس بگیرید که این به نفع شما خواهد بود.

یاشیاسیز

دوره آموزشی پیشنهادی

درباره اسد صفری

اسد صفری – مربی تحول چابک سازمان و تیم های نرم افزاری. مدارک حرفه ای: CSP - CSM - PSM - PSPO - CDA - Management 3.0 برخی تجربیات: رئیس دفتر تحول چابک شرکت داده ورزی سداد(بیشتر از ده تیم نرم افزاری) - مربی چابک شرکت رامند (تیم های موبایل و گیم سازی) - مدیر تولید نرم افزار SimplyDesk برای شرکت فرانسوی PCI - مربی مشاور شرکت های:خدمات انفورماتیک، ارکید فارمد، فراداده، الفبا برخی از سوابق مشاوره کوتاه مدت و تدریس : علی بابا، فناپ، تجارت الکترونیک پارسیان، بیمه سامان، مهندسین مشاور تجارت (بانک تجارت)، بیمه ایران، پارس آنلاین، شرکت رهنما، ورانگر، انتشارات پزشکی کوثر، فولا آلیاژی یزد، پارک علم فناوری کردستان و ... . عضو انجمن های بین المللی Agile Alliance - Scrum Alliance

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.